Hakkımızda


Antalya Renal Tedavi Hizmetleri A.Ş. 2004 yılında diyaliz tedavisi sunan bir hizmet kuruluşu olarak Antalya Konyaaltı'nda faaliyetlerine başlamıştır.

Halen Kronik böbrek yetmezliği olan hastalara hemodiyaliz tedavisi hizmeti veren bir sağlık kuruluşudur.

Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi vermekte olduğu hemodiyaliz hizmetlerinde güncel dünya standartlarını takip ederken, önceliğini her koşulda tedavi kalitesine vermektedir. Bu doğrultuda merkezimiz için uygulanması zorunlu olan standartlar ve prosedürler belirlenmekte ve sürekli olarak güncellenmektedir. Bu amaçla düzenli ve periyodik olarak denetlemelere tabi tutulmakta ve tedavi sonuçlarımız sürekli olarak Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan parametrelerle kıyaslanmaktadır.

Özel RDS Antalya Diyaliz Merkezi özveriyle görevini yürüten 26 çalışan ve 35 makine ile , son dönem böbrek yetmezliği olan hastalara kaliteli ve dünya standartlarında hemodiyaliz tedavi hizmeti sunmaktadır.

Merkezimizde diyalize giren hastalarımızın daha kaliteli ve daha uzun bir ömür sürmelerini sağlamak temel amacımızdır.

Mutlu ve aldığı tedavi hizmetinden memnun hastalarımız ve yaptığı işi şevkle ve severek yapan çalışanlarımızla hemodiyaliz tedavi hizmeti veriyor olmanın gururunu ve bunun devamını sağlama sorumluluğunu ve bilincini taşımaktayız.


Yönetim Kurulu Başkanı
İ. Orkun KARATAŞ
Başhemşire
Gülay ELİKESİK